Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Vernostná Terno karta

Terno karta

TERNOstná karta

Našťastie výhodná

#

Milí zákazníci,

ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a Váš záujem o Terno kartu.

V našich predajniach si nakúpite najobľúbenejšie potraviny a navyše verným zákazníkom poskytujeme atraktívne výhody a zľavy prostredníctvom vernostnej Terno karty.

Terno kartu môžu využívať v plnom rozsahu aj Vaši rodinní príslušníci prostredníctvom dodatkových kariet.

Získajte svoju kartu Terno
  1. Svoju novú Terno kartu môžete získať v ktorejkoľvek predajni Terno. Stačí vyplniť prihlasovací formulár, odovzdať ho pri pokladni a obratom získate jednu hlavnú a dve doplnkové karty. Okamžite tak môžete využívať skvelé benefity v predajniach Terno, Moja Samoška či Kraj.

  2. Prostredníctvom web stránky www.kartaprevas.sk

Využívajte okamžité zľavy*

Pri každom nákupe môžete s Terno kartou poriadne ušetriť. Sledujte produkty označené zelenou cenovkou, ktoré vždy získate so zľavou.

A to nie je všetko! Len s Terno kartou oslavujete narodeniny celý týždeň. Stačí, ak v prihlasovacom formulári uvediete dátum svojho narodenia, a počas celého vášho narodeninového týždňa vám dáme zľavu 5 % na celý nákup. A to aj opakovane. A na meniny u nás nakupujete celý deň o 1 % lacnejšie.

Seniori, ktorí dovršili 60 rokov, sa navyše môžu tešiť na zľavu 1 % z každého nákupu počas celého roka.

* Zľava sa neuplatňuje na tabakove vyrobky, noviny, časopisy, dojčenske pripravky, cestovne listky, vratne obaly (fľaše, prepravky), uhradu za služby (AXA pay, Dobry anjel, dobijanie kreditov mobilnych operatorov) ani na hodnotu platby stravnymi listkami či stravnymi kartami.

Zbierajte body**

Čím viac nakupujete, tým viac ušetrite! Za každé minuté EURO v predajniach Terno získate na svoju kartu 1 BOD.

**Body nie je možne ziskať za tabakove vyrobky, noviny, časopisy, dojčenske pripravky, cestovne listky, vratne obaly (fľaše, prepravky), uhradu za služby (AXA pay, Dobry anjel, dobijanie kreditov mobilnych operatorov) ani na hodnotu platby stravnymi listkami či stravnymi kartami. Aktuálny stav vašich bodov sa vám zobrazuje na každom pokladničnom bloku.

Vymeňte si body za zľavy a iné výhody

Svoje nazbierane body si možete vymeniť za skvele zľavy* alebo produkty.

  • 10 % zľava z celkového nákupu* = 250 bodov

  • 5 % zľava z celkového nákupu* = 150 bodov

  • Multifunkčná taška len za 1 cent = 100 bodov

  • Papierová taška len za 1 cent = 50 bodov

*Podmienkou je nákup v hodnote 5 € a viac. Zľava sa neuplatňuje na tabakové výrobky, noviny, časopisy, dojčenske pripravky, cestovne listky, vratné obaly (fľaše, prepravky), úhradu za služby (AXA pay, Dobrý anjel, dobíjanie kreditov mobilných operátorov) ani na hodnotu platby stravnými lístkami či stravnými kartami.

#
  1. Terno kartu môžete získať prostredníctvom žiadosti, ktorú obdržíte v predajni Terno. Po jej vyplnení Vám bude hneď odovzdaná nová plastová Terno karta s dvoma dodatkovými, ktoré môžete začať okamžite používať.

  2. Prostredníctvom web stránky www.kartaprevas.sk

Duplikát Terno karty získate prostredníctvom žiadosti o kartu, ktorú obdržíte v predajni Terno. Po jej vyplnení Vám bude hneď odovzdaná nová plastová Terno karta s dvoma dodatkovými, ktoré môžete začať okamžite používať.

Body z pôvodnej Terno karty Vám budú prevedené na účet novej Terno karty až po administratívnom spracovaní.

Svoju otázku nám môžete poslať elektronicky prostredníctvom formulára, alebo nás kontaktujte v pracovných dňoch od 8.00 do 17.00 hod. na helplinke 02/59307313.

Čo ak zabudnem predložiť kartu pri nákupe?

Kartu je potrebné predložiť pri každom nákupe, aby sa nákup zaevidoval v systéme. Dodatočné zaevidovanie nákupu nie je možné.


Kde všade platí Terno karta?

Platí v predajniach Terno, Moja Samoška, Kraj.


Čo sa stane s nevyužitými bodmi za príslušný kalendárny rok?

Prenášajú sa do nasledujúceho kalendárneho roka, avšak body staršie ako 2 roky budú automaticky vymazané.