Vernostná karta

Terno karta

Vernostná karta

Našťastie výhodná

#

Milí zákazníci,

ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a Váš záujem o Terno kartu.

V našich predajniach si nakúpite najobľúbenejšie potraviny a navyše verným zákazníkom poskytujeme atraktívne výhody a zľavy prostredníctvom vernostnej Terno karty.

Terno kartu môžu využívať v plnom rozsahu aj Vaši rodinní príslušníci prostredníctvom dodatkových kariet.

Získajte svoju kartu Terno
  1. Svoju novú Terno kartu môžete získať v ktorejkoľvek predajni Terno. Stačí vyplniť prihlasovací formulár, odovzdať ho pri pokladni a obratom získate jednu hlavnú a dve doplnkové karty. Okamžite tak môžete využívať skvelé benefity v predajniach Terno, Moja Samoška či Kraj.

  2. Prostredníctvom web stránky www.kartaprevas.sk

Využívajte okamžité zľavy*

Pri každom nákupe môžete s Terno kartou poriadne ušetriť. Sledujte produkty označené zelenou cenovkou, ktoré vždy získate so zľavou.

A to nie je všetko! Len s Terno kartou oslavujete narodeniny celý kalendárny týždeň. Stačí, ak v prihlasovacom formulári uvediete dátum svojho narodenia, a počas celého vášho narodeninového týždňa vám dáme zľavu 5 % na celý nákup. A to aj na opakované nákupy. A na meniny u nás nakupujete celý deň o 5 % lacnejšie.

Seniori, ktorí dovŕšili 60 rokov, sa navyše môžu tešiť na zľavu 1 % z každého nákupu počas celého roka.

* Zľava sa neuplatňuje na akciové výrobky, liehoviny, tabakové výrobky, noviny, časopisy, vybrané dojčenské prípravky, cestovné lístky, vratné obaly (fľaše, prepravky), úhradu za služby (AXA pay, Dobrý anjel, dobíjanie kreditov mobilných operátorov), na hodnotu platby stravnými lístkami a stravnými kartami.

* Bodové zľavy (150 b, 250 b) a osobné zľavy (narodeninová 5% zľava, meninová 5% zľava a seniorská 1% zľava) nie je možné kombinovať.

Zbierajte body*

Čím viac nakupujete, tým viac ušetrite! Za každé minuté EURO v predajniach Terno získate na svoju kartu 1 BOD.

*Do hodnoty bodov sa nezapočítavajú tabakové výrobky, noviny, časopisy, vybrané dojčenské prípravky, cestovné lístky, vratné obaly (fľaše, prepravky), úhrady za služby (AXA pay, Dobrý anjel, dobíjanie kreditov mobilných operátorov), hodnoty platby stravnými lístkami a stravnými kartami.

Vymeňte si body za zľavy a iné výhody

Svoje nazbierané body si môžete vymeniť za skvelé zľavy* alebo produkty.

  • 10 % zľava z celkového nákupu* = 250 bodov

  • 5 % zľava z celkového nákupu* = 150 bodov

  • Multifunkčná taška len za 1 cent = 100 bodov

  • Papierová taška len za 1 cent = 50 bodov

*Podmienkou je nákup v hodnote 5 € a viac. Zľava sa neuplatňuje na akciové výrobky, liehoviny, tabakové výrobky, noviny, časopisy, vybrané dojčenské prípravky, cestovné lístky, vratné obaly (fľaše, prepravky), úhradu za služby (AXA pay, Dobrý anjel, dobíjanie kreditov mobilných operátorov), na hodnotu platby stravnými lístkami a stravnými kartami.

  1. Terno kartu môžete získať prostredníctvom žiadosti, ktorú obdržíte v predajni Terno. Po jej vyplnení Vám bude hneď odovzdaná nová plastová Terno karta s dvoma dodatkovými, ktoré môžete začať okamžite používať.

  2. Prostredníctvom web stránky www.kartaprevas.sk

Duplikát Terno karty získate prostredníctvom žiadosti o kartu, ktorú obdržíte v predajni Terno. Po jej vyplnení Vám bude hneď odovzdaná nová plastová Terno karta s dvoma dodatkovými, ktoré môžete začať okamžite používať.

Body z pôvodnej Terno karty Vám budú prevedené na účet novej Terno karty až po administratívnom spracovaní. V prípade potreby kontaktujte info@terno.sk.

Ušetrite svoj čas pri platení nákupu a nechajte si pokladničný blok posielať na email. Ak ste uviedli v žiadosti o vernostnú kartu svoj email môžete využiť službu zasielania pokladničného dokladu na email o čo požiadate po nasnímaní vernostnej karty Terno pokladníka. Už nemusíte čakať na tlač pokladničného bloku, dostanete ho elektronicky, priamo do vašej mailovej schránky.

V prípade, že máte záujem využívať službu zasielania pokladničného dokladu na email a neuviedli ste v žiadosti pri registrácii vernostnej karty Terno svoj email, môžete ho nahlásiť dodatočne na adrese info@terno.sk.

Ďakujeme, že spolu s nami pomáhate šetriť životné prostredie.

#

Svoju otázku nám môžete poslať elektronicky prostredníctvom formulára, alebo nás kontaktujte v pracovných dňoch od 8.00 do 17.00 hod. na helplinke 02/59307313.

Čo ak zabudnem predložiť kartu pri nákupe?

Kartu je potrebné predložiť pri každom nákupe, aby sa nákup zaevidoval v systéme. Dodatočné zaevidovanie nákupu nie je možné.


Kde všade platí Terno karta?

Platí v predajniach Terno, Moja Samoška, Kraj.


Čo sa stane s nevyužitými bodmi za príslušný kalendárny rok?

Prenášajú sa do nasledujúceho kalendárneho roka, avšak body staršie ako 2 roky budú automaticky vymazané.